0 (212) 618 07 01 info@fenixyangin.com.tr
blank

Elektrik Panosu Yangın Söndürme Sistemi Fiyatı

Elektrik panosu yangın söndürme sistemi fiyatı, Basit kurulum için tasarlanmış olası bir yangın kaynağına çok yakın olduğu için saniyeler içinde aktive olarak güvenilir bir şekilde yangını bastırır. Yakın çevremizi yangından korurken düşük bakım maliyeti ve efektif bir çözüm sunar. Tüm hacme yayilir ve yaklasik 3-5 saniye içinde yangını söndürür. Düsük maliyetlidir. Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangın kaynagı olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür. Yangının dogruca kaynaginda söndürülmesi nedeni ile çok verimlidir. Montaji çok kisa süre içinde ve kolayca yapilir. Boru dedektör sonuna takilan parça sayesinde sistem izlenebilir. Manometrik olarak silindir içindeki basınç, vana üzerinden veya boru dedektör içindeki azot basinci dedektör sonuna takilan manometreden izlenebilir.

Pano içi yangın söndürme sistemleri

söndürme malzemesi olarak asagidakilerden biri kullanilabilir
FE 227- HFC 227 ea – FM200
FE 25 – HFC 125
CO2
Inert gazlar
Köpük
Kuru Kimyevi Toz
Polimerden üretilmis boru detektörün isi karsisinda delinmesi ile açiga çikan azot ayni zamanda silindir üzerinde bulunan vananın açilmasini da saglamaktadir. Vananin açilmasi ile beraber,söndürme ajani silindiri terkeder ve boru detektörün delinen noktasindan çikar ve detektörün delinmesine neden olan yangin kaynagina dogru püskürür.

Elektrik Panosu Yangın Söndürme Sistemi Fiyatı

Tüm hacme yayilir ve yaklasik 3-5 saniye içinde yangını söndürür.Düsük maliyetlidir.Tüm odayı söndürmek yerine sadece yangin kaynagi olabilecek kabinin söndürülmesi nedeni ile ucuz bir çözümdür. Yangının dogruca kaynaginda söndürülmesi nedeni ile çok verimlidir.Montajı çok kisa süre içinde ve kolayca yapilir.Boru dedektör sonuna takilan parça sayesinde sistem izlenebilir.Manometrik olarak silindir içindeki basinç, vana üzerinden veya boru dedektör içindeki azot basinci detektör sonuna takilan manometreden izlenebilir.

Open chat