0 (212) 618 07 01 info@fenixyangin.com.tr

Fireboy Yangın Söndürme Sistemi

Fireboy yangın söndürme sistemi, sadece teknelerin makine daireleri için değil, bilgi işlem odaları, elektronik sistemler gibi hassas cihazların bulunduğu 85m³e kadar kapalı alanları korumak için tasarlanmıştır. Her bir sistem saat yönünde yangın koruması ile sarılmıştır.Tekne üzerinde merkezi bir konumdan tam göstergesi sağlar.Fireboy yangın söndürme sistemleri,sadece teknelerin makine daireleri için değil,bilgi işlem odaları, elektronik sistemler gibi hassas cihazların bulunduğu 85m³e kadar kapalı alanları korumak için tasarlanmıştır. Her bir sistem saat yönünde yangın koruması ile sarılmıştır.Tekne üzerinde merkezi bir konumdan tam göstergesi sağlar.
Özellikler:Bir yangın veya arıza Görsel göstergesi bir yangın veya arıza ve Sesli göstergesi Su geçirmez ekran 85dB boynuz Kapsar Konut 2 1/8 “çap ve duvar içinde veya dümen istasyonu monte edilebilir 10-30 VDC (otomatik algılama): Besleme Gerilimi Gerilimi ve EMI korumalı.

Fireboy yangın söndürme sistemi Özellikler:

Bir yangın veya arıza Görsel göstergesi bir yangın veya arıza ve Sesli göstergesi Su geçirmez ekran 85dB boynuz Kapsar Konut 2 1/8 “çap ve duvar içinde veya dümen istasyonu monte edilebilir 10-30 VDC (otomatik algılama): Besleme Gerilimi Gerilimi ve EMI korumalı. Ters kutup korumalı. Fireboy yangın söndürme sistemleri,sadece teknelerin makine daireleri için değil,bilgi işlem odaları, elektronik sistemler gibi hassas cihazların bulunduğu 85m³e kadar kapalı alanları korumak için tasarlanmıştır. Her bir sistem saat yönünde yangın koruması ile sarılmıştır.Tekne üzerinde merkezi bir konumdan tam göstergesi sağlar.Özellikler:Bir yangın veya arıza Görsel göstergesi bir yangın veya arıza ve Sesli göstergesi Su geçirmez ekran 85dB boynuz Kapsar Konut 2 1/8 “çap ve duvar içinde veya dümen istasyonu monte edilebilir 10-30 VDC (otomatik algılama): Besleme Gerilimi Gerilimi ve EMI korumalı.

Fireboy yangın söndürme sistemi

Fireboy yangın söndürme sistemleri