0 (212) 618 07 01 info@fenixyangin.com.tr

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri

Yangın algılama ve söndürme sistemleri, Halon alternatifi olarak en yaygın kullanılan temiz gazdır. Uygulamadan sonra mahalde toksit madde bırakmayan, elektriksel iletkenliği bulunmayan ve insanlara zarar vermeyen FM200 gazı, arşivler, telefon santralleri, güvenlik odaları, bilgi işlem odaları, jeneratör odaları, elektrik odaları ve müzeler gibi sulu yangın söndürme sistemlerinin korunan ekipmana zarar verdiği mahallerde kullanılır. Fenix yangın mühendislik olarak, Bayrampaşa’daki dolum tesisimiz ve stoklarımızla müşterilerimize kısa zamanda servis verebilmekteyiz. Adresli ve konvansiyonel sistemlerde, son teknoloji kontrol panelleri, sensörler ve her koşula uygun çeşitli saha elemanları ile kullanıcılara, ekonomik yapıyı da göz önünde bulundurarak optimum kullanım rahatlığını sunar.

Yangın sensörleri ve kontrol panelinden gelen sinyaller gözlem merkezi tarafından 7 gün 24 saat izlenerek gerekli durumlarda ilgili merciler uyarılır ve acil durum birimlerinin olay mahalline en kısa sürede ulaştırılması sağlanır.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemi

Yangın kontrol paneli, mutfak davlumbaz söndürme sistemleri, davlumbaz yangın söndürme sistemleri, davlumbaz söndürme sistemleri, davlumbaz söndürme sistemi, davlumbaz içi söndürme, davlumbaz yangın söndürme, davlumbaz söndürme, davlumbaz yangın sistemi, davlumbaz yangın söndürme sistemi, davlumbaz içi yangın söndürme, fm200 gazlı söndürme, yangın söndürme sistemi, otomatik yangın söndürme sistemleri, fm200 gazı, fm 200 yangın söndürme sistemi, fm 200 gazlı söndürme sistemi, yangın ihbar sistemi, davlumbaz yangın söndürme sistemi fiyat, co2 sistemi, fm 200 yangın söndürme sistemi, fm 200 yangın söndürme , yangın algılama ve ihbar sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, yangın söndürme firmaları İstanbul,

Open chat