0 (212) 618 07 01 info@fenixyangin.com.tr

Karbondioksit Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

Karbondioksit Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, VdS onaylı CO2 sistemleri insanların bulunmadığı mahallerde kullanılabilir. Karbondioksitli yangın söndürme sistemler, Trafo odası, jeneratör odası, elektrik odası ve klima odası gibi insanların kullanmadığı mahallerde kullanılabilmektedir. Yangın tehlikesinin tanımlandığı durumlarda lokal olarak da kullanılabilmektedir. Yeniden dolumu lokal gaz dolum firmalarından yapılabilir. Seçici vanalı sistemlere uygundur. Tek bir tüp gurubuyla birden fazla mahal korunabilir. Tek bir tüp gurubuyla birden fazla mahal korunabilir. Co2 gazlı yangın söndürme sistemi Atmosferik basınçlardaki karbondioksit renksiz, kokusuz, ve iletken olmayan, alanı veya hacmi korumak için hızlıca ve etkili bir şekilde nufüz edebilen bir gazdır. Yoğunluğu, havanın yoğunluğundan yaklaşık olarak 50% daha fazladır. yüksek basınçlı silindirlerin içerisinde sıvılaşmış olarak saklanır. yıllar boyunca sadece yangın koruması için değil, aynı zamanda diğer ticari alanlarda da etkin olarak kullanılmıştır.

Karbondioksit Yangın Söndürme Sistemleri KULLANILDIĞI YERLER

Boyahaneler, arşivler, trafo odaları, elektrik odaları, endüstriyel ekipmanlar, kimyasal madde depoları,

CO2 sistemleri insanların bulunmadığı mahallerde kullanılabilir. Trafo odası, jeneratör odası, elektrik odası ve klima odası gibi insanların kullanmadığı mahallerde kullanılabilmektedir. Yangın tehlikesinin tanımlandığı durumlarda lokal olarak da kullanılabilmektedir. Yeniden dolumu lokal gaz dolum firmalarından yapılabilir.

Karbondioksit Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri

Seçici vanalı sistemlere uygundur. Tek bir tüp gurubuyla birden fazla mahal korunabilir. Co2 gazlı yangın söndürme sistemi Atmosferik basınçlardaki karbondioksit renksiz, kokusuz, ve iletken olmayan, alanı veya hacmi korumak için hızlıca ve etkili bir şekilde nufüz edebilen bir gazdır. Yoğunluğu, havanın yoğunluğundan yaklaşık olarak 50% daha fazladır.yüksek basınçlı silindirlerin içerisinde sıvılaşmış olarak saklanır.yıllar boyunca sadece yangın koruması için değil, aynı zamanda diğer ticari alanlarda da etkin olarak kullanılmıştır.